Партнери

До четвертого Ретро-зльоту ми прийшли з дружньою групою партнерів. Ми цінуємо те, що вони з перших днів повірили у наш успіх та підтримують усі починання ХаРЗ.

Зрадіємо, якщо ви станете клієнтами партнерів Харківського Ретрольоту – 2018. Pin-up, та будете зустрічати їх, немов старих знайомих, в стендах на Арт-заводі Механіка. Інша земля та поза ретро-життям.

Ми пишаємося дружбою – як з тими, хто вже багато років підтримує наші ідеї, так й з однодумцями, які приєдналися лише в цьому році.


«Авантаж» – генеральний партнер ХаРЗ-2018. Pin-up

Провідна компанія на ринку нерухомості Харкова.

«Резиденція», «Люксембург», «Журавлі», «Олександрівський», «Фаворит» — це «Авантаж».

Квартири для тих, хто бажає жити краще!

 


Central Petrol Station / Центральная Петрольная Станция

Це дійсно єдина заправна станція в центрі Харкова, яка не тільки заправляє справжнім “Петролем” (нафтовим паливом) з Європи Orlen Lietuva, а й дарує унікальний “домашній” сервіс, який недоступний великим мережевим брендам.

Команда харс рада, що у нас є партнери, якими пишається місто, і після заправки у яких приємно “гурчать животики” наших немолодих вже автівок.


МЕГАБАНК

Підтримка найбільшого банку нашого міста піднімає ретро зліт ще на одну сходинку.

Чекайте цікаві локації і приємні несподіванки від нашого партнера.


Фельдман Екопарк

Багатосторонній благодійний проект, який поєднує у собі турботу та допомогу тваринам, терапію для дітей с особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідницьку та освітню бази, а також дозвілля для тих, кто любить природу.

Автомобілі клубу «АВЕК» – бажані гості на усех ретро-заходах, вони незмінно викликають бажання зробити з ними сумісне фото. Завдяки підтримці Фельдман Екопарку нам вдається з року в рік тримати високий рівень харківського Ретро-зльоту.


Компанія LIKHOLET – 10 років на ринку акумуляторів Харкова.

Рецепт успіху простий:
якісний товар від перевірених виробників
сервіс на усіх етапах: продаж, установка, рекламації, утилізація
адекватна торгівельна націнка на продукцію
гідна заробітна плата для освіченого персоналу
грамотно підібраний асортимент
підтримка автомобільных заходів рідного Харкова

Авторинок «Лоск»:
основна парковка, магазин «АКУМУЛЯТОРИ», у будівлі ПриватБанку
основна площадка Периметр 110, в кінці 3-го ряду
східна сторона, 5 ряд, 63 місце


Пивоварня Ale Point мережі півомаркетів ТАНДЕМ. Регіональна крафтового пивоварня, заснована в 2017 році. Пивоварня знаходиться в центрі міста поблизу тих місць, де до революції працював пивзавод Ігнатіщева і який варив елі, що поставляються до двору імператора Миколи II, адже вода даного місця досконала для виробництва елів.

Ми варимо справжні елі за найкращими рецептами світового пивоваріння без консервантів, з натуральної сировини як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва, в яких немає спеціальної обробки – фільтрації. У наших елях присутні живі дріжджі, і тому термін їх зберігання і реалізації не може перевищувати кілька днів.

 


Автосалон CITROЁN на Гагаріна

Автомобілі славетної французької марки мають давню історію та вирізняються небувалою красою. На нашому зльоті, завдяки підтримці автосалону на Гагаріна, будуть декілька авто цього поважного бренду.

Таким чином, можна буде оцінити, наскільки далеко просунувся технічний прогрес та дизайн.


Тойота Центр Харків «Артсіті»

Перший офіційний автосалон Тойота Центр Харків, розташований на вулиці Коцарській, відчинив свої двері для клієнтів у червні 2005 року. Через 3 роки успішної роботи представництвом Тойота в Україні було прийняте рішення про розширення дилерської мережі у нашому місті.  В червні 2008 року в Харкові на вулиці Шевченко розпочав роботу один з найкрупніших центрів Toyota у Європі. З цього моменту Toyota на Коцарській відокремилася під новим ім’ям Тойота Центр Харків «Артсіті».


Гараж Дядька Фари 

Просто Гараж Дядька Фари, організатора харківського Ретро-зльоту усіх часів та народів. Фарбування, рихтування, ремонт вашого та не вашого авто, і не лише авто J – зроблено не боляче, по-батьківськи.

 

 


Стильна типографія ZЁБРА

Давнішній партнер наших заходів. Там працюють завзяті цінувальники старовинних речей. Все, що ви бачили на ХаРС-2015/2016/2017/2018 на папері або плівці з нашим логотипом, вироблено саме в типографії ZЁБРА.


FIFTIES

Фотопространство FIFTIES для всіх видів фотосесій, проведення івентів, майстер-класів та урочистостей

Американська кав’ярня FIFTIES – це ретро 50-х рр, овершейкі, особливі десерти, і правильний кави

 


Software & Computer Museum

Історію програмного забезпечення та комп’ютерів добре розповідати на прикладі експонатів цього музею. Його творчі та завзяті працівники впевнені, що саме Software та ідея його створення стали запорукою комп’ютеризації світу. І сьогодні Software є причиною розвитку Hardware в усьому світі!

У свiтi iснує безлiч риторичних запитань: «Що ж було спершу: музика або танці? Зернина чи доросла рослина? Комп’ютер або софт?» Можна довго сперечатися, а можна один раз побачити і знайти відповідь на останнє із них — у Software and Computer Museum.


42magnets

Майже на кожному холодильнику можна побачити різноманітні магніти — з пам’ятками інших міст, жартівливими фразами або чимось іншим, кумедним та милим серцю. Партнери ХаРЗ пропонують персоналізувати свої холодильники, магнитні дошки та інші металеві поверхні за допомогою магнітів, зроблених з фотографіями ваших улюбленців чи знімками, заснятими на зльоті. Учасники заходу при реєстрації можуть завантажити свої фото у форму на сайті 42magnets, а, вже забираючи пакет учасника, отримають магніт у гарній подарунковій упаковці.

Для відвідувачів механізм трохи ускладнений, він також доступний у двох варіантах — або зареєструватися та надіслати фотографію, або зробити вдалий кадр під час ХаРЗ-2018. Pin-up, відіслати його, а отримати пізніше поштою, оплативши лише витрати доставки.


Творча студія “Червоні вітрила”

Колектив студії, за підтримки компанії АВАНТАЖ, готує відмінне захід.

ВОЛГА ГАЗ 2402 буде перетворена в дитячу розмальовку.

 

 


Кондитерська Тьоті Клави

Торти та тістечка, мафіни й капкейки, пряники та печиво, шоколадні цукерки та інші солодкі радощі з любов’ю – під замовлення.

Перший досвід авторських тістечок, кексиків та печива з ретро-символікою був отриманий на Харківському Ретро-Зльоті — 2017. Made in USA. За минулий рік досвід молодого кондитера суттєво виріс та заграв новими ретроспективними гранями.

Чекаємо на ХаРЗ вже улюблену кондитерську продукцію та новинки від Тьоті Клави у стилі Pin-up.


EMMA, european mobile media assosiation

У межах ХаРЗ-2018, у суботу 19 травня відбудеться офіційний етап Чемпіоната України по автозвуку та тюнінгу ЕММА. Відвідувачі зможуть не лише насолодитися урчанням двигунів старовинної техніки, але й дізнатися, що таке сучасний аудіозвук! Усі подробиці дивіться на сайті організаторів.


GoldModaStudio production (GMSP)

Команда молодих та амбіційних професіоналів, об’єднаних єдиною метою – виробляти унікальний мультимедійний контент та бути однією з провідних студій продакшн. GMSP — інноваційний рівень створення фото та відео. Учасники команди займаються виготовленням рекламних роликів, телевізійних материалів, проводять тематичні фотосесії та організують святкові заходи будь-якого формату.


Творче об’єднання «ФотоАрт»

Союз фотографів-професіоналів Харкова, куди входять такі легенди вітчизняної фотографії, як Олександр Супрун, Володимир Оглоблін, Володимир Лелюк, Юрій Артюх.

Крім того, об’єднання представляє нові імена, чий талант як фотографа знаходить визнання не лише на всеукраїнській арені, але й підкорює фотосалони світу: Зоя Костіна, Тетяна Бутвіна, Олексій Самойленко.

У межах об’єднання проходять творчі зустрічі, активні дискусії та цікаві заходи.

Об’єднання відкрите для всіх фотографів-професіоналів України, котрі бажають реалізовувати сумісні проекти та для тих, кому цікава традиційна фотографія.


 

А це наша рідна:

  • Українська
  • Русский
  • English

НОВИНА ОДНИМ РЯДКОМ

01.05.18 Офіційно представлений рекламный ролик ХаРС-2018. Pin-up

20.04.18 Заработала лайт версия сайта на английском

ХаРС выступил основателем команды, Ukraine Vikings, участника Mongol Rally 2018

29.03.18 Собрался II-й штаб ХаРС-2018. Pin-up

21.03.18 Достигнута договоренность о проведении II-го етапу Чемпіонату України по Дрон Рейсингу UADR Challenge 2018

18.03.18 Состоялась презентация ХаРЗ-2018. Pin-up на ФотоРев’ю-2018 Харків с вручением персональных пригласительных билетов участникам

09.03.18 Gold Moda Studio production (GMSP) приступили к работе над тизером

06.03.18 Начата продажа билетов со снижкой 50-25% через ІНТЕРНЕТ.БИЛЕТ

05.03.18 Достигнута договоренность с проектом  42magnets о печати именных магнитов для зарегистрированных участников и посетителей

02-03.03.18 Презентация ХаРC-2018. Pin-up на Atomic Snow Ball / rockabilly & psychobilly festival

01.03.18 Вручение приглашений призерам Другого всеукраїнського екологічного форуму