ХаРС-2015

Харьковский Ретро Слет – 2015 став початком нового циклу в житті організаторів, більш відомих в Україні як “Союз Автоклубов”.
Захід було заплановано провести ще у 2014 році у форматі фестивалю “Одного разу в дитинстві”, але за об’єктивних причин це стало неможливим.

Але до Нового, 2015 року, три складові проекту – Дядя Фара (Олег Федоренков), Ден (Денис Подлесний) та Діма РЕТРОГРАДЪ (Дмитро Харчнко) вже марили зльотом.
Довгими зимовими вечорами була розроблена концепція, вигадана назва, дати проведення, формат…

Почалась виснажлива робота з підбору команди, деталізації бюджету, розподіленню повноважень, пошуку місця проведення, яким згодом став стадіон СТАРТ, підготовка учасників та узгодження строків проведення заходу із такими ж любителями авто по всій країні.

Ми враховували попередній досвід наших друзів та союзників, яким безмежно вдячні за організаційну допомогу та участь, а саме: “Кофейбус” (Київ), OldCarServise (Київ), музеї “Машини часу” (Дніпро) та “ФАЕТОН” (Запоріжжя), клуби “Олександрівський” (Запоріжжя) та “ЗАЗ Козак” (Львів), І.Лишенко&Ko.

Надавала наснаги підтримка харків’ян: Д.Сварчевський, А.Нижегородов, Д.Григор’єв, В.Гончаренко, Б&К. Бондаренко, Н.Зименков, Р.Колесников, А.Столяров, О.Никоненко, клуб АВЕК та ще не одна сотня не менш поважних людей.


В результаті маємо:
Понад 150 (сто п’ятдесят) автомобілів, близько 50 (півсотні) одиниць мототехніки, велосипеди, іграшки, фотоапарати, радіоприймачі, валізи.

Ми не знаємо напевно, скільки тисяч харків’ян відвідали ХАРЗ за два дні, не ризикуємо зазначити точну кількість всіх відвідувачів заходу. Хтось приїздив, хтось від’їздив, хтось дізнавався про Ретрозліт лише наприкінці другого дня та поспішав на зустріч з однодумцями.

Не дивлячись на певні складнощі з пошуком стадіону СТАРТ (ми й самі не всі знали про його існування ще в минулому році), всі бажаючи відвідали ХАРЗ.


Пропоную для ознайомлення альбом фотографій техніки від Володимира Бродіна і не менш цікавий альбом від Олександри Мазур.

Повна інформація про Харковский ретро слет – 2015 на сайті нашого проекту RETROGRAD.ORG

Відео про те, “ЯК ЦЕ БУЛО”

А це наша рідна:

  • Українська
  • Русский
  • English

НОВИНА ОДНИМ РЯДКОМ

01.05.18 Офіційно представлений рекламный ролик ХаРС-2018. Pin-up

20.04.18 Заработала лайт версия сайта на английском

ХаРС выступил основателем команды, Ukraine Vikings, участника Mongol Rally 2018

29.03.18 Собрался II-й штаб ХаРС-2018. Pin-up

21.03.18 Достигнута договоренность о проведении II-го етапу Чемпіонату України по Дрон Рейсингу UADR Challenge 2018

18.03.18 Состоялась презентация ХаРЗ-2018. Pin-up на ФотоРев’ю-2018 Харків с вручением персональных пригласительных билетов участникам

09.03.18 Gold Moda Studio production (GMSP) приступили к работе над тизером

06.03.18 Начата продажа билетов со снижкой 50-25% через ІНТЕРНЕТ.БИЛЕТ

05.03.18 Достигнута договоренность с проектом  42magnets о печати именных магнитов для зарегистрированных участников и посетителей

02-03.03.18 Презентация ХаРC-2018. Pin-up на Atomic Snow Ball / rockabilly & psychobilly festival

01.03.18 Вручение приглашений призерам Другого всеукраїнського екологічного форуму