УЧАСТНИКАМ

Традиційно участь у Харківському Ретро-зльоті безкоштовна.

Організатори не в змозі пильнувати кожен експонат, тому під час роботи експозиції учасники самостійно слідкують за збереженням своєї техніки. Якщо ви не маєте такої можливості, необхідно повідомити про це організаторів, ми письмово доручимо охоронному агентству спостерігати за вашим рарітетом.

У нічний час з суботи на неділю, з 19:00 до 7:00, уся площа заходу закриється від сторонніх осіб та буде здана озброєним людям з охоронного агенства.

Учасникам з іншого міста ми готові спробувати надати допомогу у доставці експонатів та у розміщенні на ночівлю.

Якщо вам знадобиться будь-який інвентар, столи, стільці, електричні прилади – просимо обміркувати це та заздалегідь зв’язатися з нами з цього приводу.


До участі запрошуються володарі авто-, мото-, велотехніки, які заповнили просту форму анкети у розділі РЕЄСТРАЦІЯ. Якщо немає можливості пройти електронну реєстрацію, обов’язково зв’яжіться з нами за телефоном 0933265854, ми внесемо вас до списку учасників. Це гарантує перепуск на ХаРЗ-2018 вашої техніки та веселої компанії – звісно, у межах розумного. Кожному учаснику видається оригінальний браслет на безперешкодне відвідування заходу, що діє оба дні.

Запрошуємо техніку, якій більш ніж 40 років, у відмінному технічному та естетичному стані, гідну нашого міста і Зльоту. Техника, якій менше ніж 40 років, може брати участь за погодженням з організаторами.

Також організатори мають право відмовити в участі без роз’яснення причин свого рішення.


Перепуск учасників та експонатів на територію буде здійснюватися охороною крізь бокові ворота, згідно із затвердженими списками, з вказанням державних номерів.

Місцем для паркування керує спеціальна команда відповідно до розробленої схеми. Просимо прислуховуватися до їхніх рекомендацій – для кожного автомобіля, мотоцикла, велосипеда заздалегідь відведено своє місце. Техніка знаходиться на Ретро-зльоті із відключеним акумулятором, з метою нашої з вами пожежної безпеки. Якщо з автомобіля сочаться рідини, просимо прийняти усі необхідні міри по дотриманню чистоти та захистити місця протікання.


Ми чекаємо транспортні засоби у п’ятницю, 18 травня 2018 року, з 16:00 до 23:00 і в суботу 19 травня 2018 року до 9:00.

З метою збереження експонатів на території заходу після 19:00 можуть знаходитися тільки охорона та представники організаторів.

Виїзд транспортних засобів з території Зльоту можливий лише у неділю, 20 травня 2018, після 17:00, при наявності оригіналу технічного паспорту, про його відсутність просимо заздалегідь повідомити оргкомітет.

Ці умови оговорені у меморандумі на проведення заходу, тому ми не готові робити виключень.


Після прибуття усім необходимо відвідати штаб, отримати пам’ятні наклейки, номери, сувеніри та браслети, які надають вільний прохід на захід.

Також учасникам необхідно поставити підпис у «Правилах поведінки» та ознайомитися з правилами пожежної безпеки.


Усім учасникам Ретро-зльоту, сумісно з сервісом 42magnets, ми даруємо сувенірні магніти з вашим фото.

Необхідно заздалегідь зареєструватися онлайн за посиланням, залити свою фотографію, а вже на зльоті підійти у штаб з номером, отриманим в SMS-повідомленні, та забрати симпатичний конверт з особистою таємницею. Тим, хто не знайде хвилинки забрати магніт безпосередньо на заході, пакунок з подарунком прийде за вказаною адресою, але доставку доведеться оплачувати власноруч.


До зустрічі 19-20 травня, у Харкові, на вулиці Плеханівській 126, у цехах паровозного заводу, на території Арт-заводу Механіка. Інша земля.

А це наша рідна:

  • Українська
  • Русский
  • English

НОВИНА ОДНИМ РЯДКОМ

01.05.18 Офіційно представлений рекламный ролик ХаРС-2018. Pin-up

20.04.18 Заработала лайт версия сайта на английском

ХаРС выступил основателем команды, Ukraine Vikings, участника Mongol Rally 2018

29.03.18 Собрался II-й штаб ХаРС-2018. Pin-up

21.03.18 Достигнута договоренность о проведении II-го етапу Чемпіонату України по Дрон Рейсингу UADR Challenge 2018

18.03.18 Состоялась презентация ХаРЗ-2018. Pin-up на ФотоРев’ю-2018 Харків с вручением персональных пригласительных билетов участникам

09.03.18 Gold Moda Studio production (GMSP) приступили к работе над тизером

06.03.18 Начата продажа билетов со снижкой 50-25% через ІНТЕРНЕТ.БИЛЕТ

05.03.18 Достигнута договоренность с проектом  42magnets о печати именных магнитов для зарегистрированных участников и посетителей

02-03.03.18 Презентация ХаРC-2018. Pin-up на Atomic Snow Ball / rockabilly & psychobilly festival

01.03.18 Вручение приглашений призерам Другого всеукраїнського екологічного форуму