ХаРЗ-2018. Pin-up

Харківський Ретроліт — 2018. Pin-up відбудеться 19 – 20 (сб – нд) травня 2018 року на найбільшому, новому та креативному просторі Харкова – Арт-заводі «Механіка. Інша земля, на території цехів колишнього паровозного заводу.

Це вже четвертий Ретро-зліт у нашому місті, завдяки котрому цікавість до двох- та чотирьохколісних друзів, що мають історію, продовжує невпинно набирати оберти.

У цьому році Ретро-зліт присвячений не техниці, він присвячений Людям! І яким людям, кращій половині людства – жінкам!

Звісно, ми трохи лукавимо, адже хочеться бачити наших коханих жінок з нашими ж улюбленими автомобілями, здружити їх та примирити у вічній боротьбі за чоловічі серця.


Тема найближчого Ретро-зльоту – «PIN-UP». Це магічне словосполучення знають усі – й ніхто. Виявилось, що навіть організатори до недавніх пір мали туманне уявлення, що таке стиль PIN-UP та наскільки вагому роль він відіграє у світовому мистецтві.

Ми висвітлимо та розкажемо багато цікавого, розкриємо тему не лише у соціальних мережах та на сторінках сайту ХаРЗ, але й покажемо живі ПІН-АП сценки, кінофільми, плакати іменитих та невідомих художників…


Автомобілі, автомобілі, автомобілі та… мотоцикли різних епох.

Заморські та вітчизняні, «європейки» та «японки». Ті, що приїхали самотужки й ті, кого почесно привезли на спеціальному причепі. Машини з Киева, Запоріжжя, Днепра, Одеси, Сум, Полтави, Черкас та, звісно ж, Харкова.

Поважні «мешканці» клубів, музеїв, експонати приватних колекцій та сімейні улюбленці.


Другий день присвячений заходу, вже відомому публіці – Конкурсу елеганції «Костюм Епохи». Ця подія – за участі професійного жюрі у складі Костянтина Пономарьова, Боба Бассета, Ірини Лосєвої – тріумфально проходила у минулому році.

Відвідувачів чекає комп’ютерний музей з живими ігровими приставками початку епохи комп’ютерів від Software & Computer Museum.

Для дітей готуємо несподіванку, до цього небачену в Харкові. Група педагогів-митців нанесе на підготовлене авто малюнки, розмалювати які у барвисті кольори зможуть ваші діти та онуки справжніми пензлями та фарбами, та у фіналі Зльоту автомобіль урочисто з’явиться на сцені.

Будуть також представлені окремі фотозони з декораціями Pin-up. Усім, в кого виникне потреба причепуритися перед фотозйомкою, допоможуть бездоганно виглядати візажисти та перукарі.

Локація розташована на вулиці Плеханівській, 126, станція метро «Завод ім. Малишева», Поруч розміщено безліч автостоянок та великий супермаркет.

Гурмани зрадіють ароматній кухні фестивалю грузинської культури Gaumarjos.

Та ще багато-багато ідей та задумок.

Готові прийняти усілякі ідеї та вислухати будь-які пропозицї.

Дядя Фара:   067-570-47-56

Діма РЕТРОГРАДЪ:  093-326-58-54

1965dm@gmail.com

А це наша рідна:

  • Українська
  • Русский
  • English

НОВИНА ОДНИМ РЯДКОМ

01.05.18 Офіційно представлений рекламный ролик ХаРС-2018. Pin-up

20.04.18 Заработала лайт версия сайта на английском

ХаРС выступил основателем команды, Ukraine Vikings, участника Mongol Rally 2018

29.03.18 Собрался II-й штаб ХаРС-2018. Pin-up

21.03.18 Достигнута договоренность о проведении II-го етапу Чемпіонату України по Дрон Рейсингу UADR Challenge 2018

18.03.18 Состоялась презентация ХаРЗ-2018. Pin-up на ФотоРев’ю-2018 Харків с вручением персональных пригласительных билетов участникам

09.03.18 Gold Moda Studio production (GMSP) приступили к работе над тизером

06.03.18 Начата продажа билетов со снижкой 50-25% через ІНТЕРНЕТ.БИЛЕТ

05.03.18 Достигнута договоренность с проектом  42magnets о печати именных магнитов для зарегистрированных участников и посетителей

02-03.03.18 Презентация ХаРC-2018. Pin-up на Atomic Snow Ball / rockabilly & psychobilly festival

01.03.18 Вручение приглашений призерам Другого всеукраїнського екологічного форуму